Copyright © 2013 - 2018  - LC Tools s. r. o.

Address: P. O. Box 20, 318 00 Pilsen, Czech Republic

NAŠE SLUŽBY

 • 1. Prodej a pronájem CNC dřevoobráběcích strojů ↓

   

  Nabízíme přístup k nejmodernějšímu vybavení pro zpracování dřeva s možností pronájmu nebo koupě. Pronájem umožňuje zákazníkům flexibilitu a minimalizaci nákladů na údržbu, zatímco prodej představuje dlouhodobou investici do efektivity a kvality výrobních procesů.

 • 2. Školení obsluhy a programování CNC strojů a rekvalifikace ↓

   

  Poskytujeme odborná školení pro zvýšení kvalifikace pracovníků v oblasti CNC technologií. Zvyšujeme produktivitu, snižujeme výrobní chyby a posilujeme konkurenceschopnost našich klientů.

   

 • 3. OPEN PLYWOOD SPACE: Volnočasové truhlářské centrum ↓

   

  OPEN PLYWOOD SPACE je inovativní prostor pro truhlářské projekty, vybavený 3D tiskárnami, CNC frézami, pokosovými a stolovými pilami, drobným ručním nářadím, balicími a páskovacími stroji. Nabízíme kompletní řešení od návrhu po finální balení produktu, ideální pro hobby truhláře, designéry a malé výrobní podniky.

 • 4. Zakázková výroba z překližky ↓

   

  Specializujeme se na zakázkovou výrobu z překližky, nabízíme individuálně přizpůsobená řešení, která splňují specifické požadavky a představy našich klientů.

 • 5. Vestavby do užitkových vozů na zakázku ↓

   

  Připravujeme projekt přestavby užitkových vozidel na obytné nebo speciálně upravené vozy. Naše služby jsou atraktivní pro jednotlivce i firmy hledající kreativní řešení pro mobilní bydlení nebo pracovní prostory.

 • 6. Výroba a realizace drobných staveb ↓

   

  Rozšiřujeme obytný nebo rekreační prostor našich klientů prostřednictvím kvalitní výroby a instalace drobných staveb, jako jsou sauny, apidomky, zahradní domky, a tiny houses.

 • 7. Výroba včelích úlů a včelínů ↓

   

  Podporujeme udržitelné včelařství poskytováním kvalitních včelích úlů a včelínů, které podporují biodiverzitu a zdraví včelstev.

 • 8. Školení - 3D návrh a modelování, příprava dat pro 3D tisk a CNC výrobu ↓

   

  Nabízíme specializovaná školení v oblasti 3D modelování a přípravy dat pro 3D tisk a CNC výrobu, která jsou klíčová pro moderní design a výrobu. Školení zvyšují tržní hodnotu účastníků, otevírají nové možnosti v produktovém designu a prototypování, zefektivňují výrobní procesy.

ZEWAHO s.r.o.

 

Adresa sídla:

Morseova 1126/5,

301 00 Plzeň 3 - Skvrňany

 

IČ: 17939054

Datová schránka: g22xtjd

 

č. ú.: 2302461725/2010

 

Kontaktní osoba:

Jiří Štrunc - jednatel, společník

mobil: + 420 602 203 559

info@zewaho.cz

KONTAKTUJTE NÁS

 

Zaujal Vás náš projekt?

Dotazy zasílejte na email: info@zewaho.cz

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK

SLEDUJTE NÁŠ
INSTAGRAM

SKUPINA NA
FACEBOOKU

Copyright © 2022, ZEWAHO s.r.o., IČO/ID 17939054